USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Alojamiento San Bernardo San Bernardo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Alojamiento San Bernardo

Vroegtijdige boeking
2026-07-01
2026-07-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Apartment photo stub
6

Alojamiento San Bernardo


Alojamiento San Bernardo hotel is voorzien van een zonneterras, op ongeveer 1 km van Playa San Bernardo.

Paseo de Orky ligt op circa 20-minuten loopafstand. Busstation Terminal de Omnibus is binnen een paar straten van het hotel gesitueerd.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Bingo Chiozza
    1246 km
  • Templo San Bernardo
    1104 km
  • Parque Diversiones Bambi
    1368 km
  • balneario playa grande
    1282 km
  • Fundacion Museum
    1187 km
  • San Bernardo Chico
    429 km
  • Parador La Costa
    1054 km
  • Cine San Bernardo
    1539 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi
  • Parkeerplaats

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Barbecuefaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Patio

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 08:00 tot 18:00
Uitchecken: tot 08:00

Veelgestelde vragen

  • 🕌

    Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Alojamiento San Bernardo hotel?

    Playa San Bernardo, gelegen op 1 km van Alojamiento San Bernardo hotel en Paseo de Orky op ongeveer 3 km afstand, zijn zeker een bezoek waard.
  • 🚗

    Kan ik mijn auto vlakbij Alojamiento San Bernardo hotel parkeren?

    Alojamiento San Bernardo hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van Alojamiento San Bernardo hotel uitchecken?

    Klanten van Alojamiento San Bernardo hotel moeten klaar zijn om om 08:00 uit te chechken.
  • Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in Alojamiento San Bernardo hotel?

    Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van Alojamiento San Bernardo hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-01
2026-07-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Alojamiento San Bernardo, Argentinië

Zuviria 1121, San Bernardo, Argentinië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-costa-atlantica-de-argentina.com

All rights reserved